O firmie

remontuj24 kominek

Nasza firma realizuje projekty związane z budową domów, aranżacją i wykończeniem wnętrz. Udało nam się zgromadzić znakomitych projektantów i fachowców którzy są naszą siłą. Nie boimy się nowych wyzwań i z radością realizujemy nawet najbardziej nietypowe inwestycje.

Misja naszej firmy:

Głównym celem jaki stawia przed sobą nasze przedsiębiorstwo jest dostarczenie klientom spokoju, jakości i czasu w trakcie realizacji inwestycji. Nasuwające się wnioski po przeprowadzeniu badań rynku pokazują, że te walory w dalszym ciągu są zaniedbywane przez inne firmy dlatego też planujemy z wyczuciem i dochowaniem najwyżej jakości realizować swoją misję i godnie zajmować pozycje lidera na rynku.

Dążymy do stworzenia odpowiednich warunków współpracy dla obu stron, dlatego nad właściwym przebiegiem realizacji inwestycji czuwa Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów.

Ponadto posiadamy pakiet ubezpieczenia OC wykonawczego jak i powykonawczego opiewający na kwotę 1 miliona złotych.

Wizja naszej firmy:

Naszą pasją jest praca z klientem. Każdego dnia dzięki Wam napotykamy na nowe wyzwania i pomysły które pozwalają nam się rozwijać i przekazywać tę wiedzę innym co za tym idzie świadczyć najlepsze usługi na rynku. Jesteśmy pewni tych słów, ponieważ posiadamy znakomitych fachowców, wbrew panującym ogólnie przekonaniom śmiemy stwierdzić, że najlepsi fachowcy nie wyjechali za granice – oni są częścią naszej firmy.

Zadzwoń już teraz – wspólnie wzniesiemy błyskotliwość Twojego domu na najwyższy poziom!

ODDZIAŁ TRÓJMIASTO
512 64 00 44
ODDZIAŁ WARSZAWA
669 64 69 69